ODLUKA O KRITERIJIMA ZA PRIJEM UČENIKA U PRVI RAZRED SREDNJIH ŠKOLA KANTONA SARAJEVO

Posted in : Obavještenja on by : Škola Comments: 0
U Ministarstvu za obrazovanje nauku i mlade Kantona Sarajevo provode se aktivnosti u vezi sa donošenjem Plana upisa učenika u prvi razred srednjih škola u školskoj 2019/2020. godini.
S tim u vezi, koristimo se prilikom da Vas informiramo da će Odluka za prijem učenika u prvi razred srednjih škola Kantona Sarajevo („Službene novine Kantona Sarajevo“, broj: 25/18), ostati na snazi i za upis učenika u prvi razred srednjih škola u školskoj 2019/2020. godini.
Ministarstvo je spomenutu informaciju proslijedilo svim osnovnim i srednjim školama, uz obavezu adekvatnog informiranja roditelja i učenika u vezi sa upisom učenika u prvi razred srednjih škola u školskoj 2019/2020. godini.